Guestbook

14.08.2013 - 15:05
Sumavak86
Ahoj,všude čtu jen o filmové ranži,ale nic o hudební,konkrétně ,, The Zevláky" :) jsou někde k dispozici?
01.03.2012 - 21:53
M.Lisalova@seznam.cz
sparta sparta buzerantu parta
01.03.2012 - 21:53
M.Lisalova@seznam.cz
sparta sparta buzerantu parta
01.03.2012 - 21:52
M.Lisalova@seznam.cz
ololo

počítadlo: 14919


FILMY / ROLE


Rafťáci


Pojišťovna štěstí
Seriál je příběhem o lásce, rodině a hledání štěstí. Nic nového, zdánlivě. Nový je však způsob vyprávění - pohled na věci všední i na chvíle, kdy zasáhne osud. Máme právo na štěstí. Situace, ve kterých se hrdinové nacházejí, se mnohokrát otočí. Nemají to snadné, tím jsou nám také blízcí. Ale i způsobem, jak hledají řešení. Každý po svém. Nikdo se nevzdává.


Snowboarďáci
Krátce o filmu Rok co rok trávili vánoce s rodiči a jejich otravnými rituály. A den za dnem snili o svých vlastních nabušených vánocích. Ten den právě nastal. Rendymu a Jáchymovi je konečně šestnáct a můžou vyrazit na svou první skutečnou pánskou jízdu. Čeká je týden na horách, kde si budou užívat jak se dá. Naučí se jezdit na snowboardu, pořádně pařit a samozřejmě balit ženský. Zažijí prostě týden na který se do smrti nezapomíná.


Smrt pedofila
Příběh se odehrává v současnosti, v jedné z našich mužských věznic. Jedné noci tam dojde k nedokonané vraždě vězně - mladého učitele, odsouzeného za smrt žáka. Teprve v průběhu děje se dozvídáme, za jakých okolností k této tragické události došlo a čím byl motivován tento násilný, i když nechtěný tragický čin. Souběžně s touto linií (vztah učitel - žák) se odvíjí linie vyšetřování pokusu o vraždu na učiteli, na člověku, jehož orientace je sice homosexuální, ale v žádném případě pedofilní...


Únos domů
Krátce po narozeninové oslavě unesou Libora (Vojta Kotek) dva vyděrači, kteří chtějí požadovat tučné výkupné. Jak tvrdí, milion dneska nic není. Odvážný mladík jim ale plány zhatí, protože po noci strávené v polorozpadlém mlýně vezme nohy naramena a tak slizký párek rychle vyklidí pozice a ve filmu se už se zlatem ověnčeným hubeňourem a obézním chlupáčem alá Sandokan nesetkáte. V tuto chvíli je ve snímku dějový předěl, kdy se z hektické metropole dostáváme do malebné letní krajiny.


Tuláci
Tadeáš Falk, v partě Kardinálů přezdívaný Řupy, žije se svojí maminkou v jednom z karlínských pavlačových domů. Půda, dvůr, průjezd i nedaleká Benátka - to jsou místa, kde se Řupy, Hary, Kory, Chicago a Bogan scházejí, aby "probrali život", naplánovali, jak vydělat trochu peněz a jak jednou..jednou všichni vyrazí do emigrace. Parta a máma, to je Řupyho svět. Není nikdo jiný, o koho by tenhle kluk z Karlína stál. Až do chvíle.do okamžiku, kdy se do domu přistěhují noví nájemníci - Eržika a její početná rodina. Eržika je krásná, úplně jiná než dívky jejího věku a její přirozená touha po volnosti vzbudí u kluků respekt, zájem.u Řupyho a Haryho i něco víc. Začíná tichá válka. Boj o Růži...